
Автомобільний зарядний пристрій WIWU 35W Nano Lite A+C Fast Car Charger Wi-CC030 Gray Q-STORE -shopping-without-problems-
222,83 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6977703656060
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автомобільний зарядний пристрій WIWU 35W Nano Lite A+C Fast Car Charger Wi-CC030 Gray забезпечує швидкий і стабільний заряд. Має два роз'єми ─ USB (30 W) та Type-C (35 W). У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Аксесуар підтримує технології Quick Charge 3.0 і PD, таким чином забезпечує високу швидкість зарядки. Максимальна сила струму становить 3 А.
Модель виготовлена з високоякісного пластику має оригінальний прозорий дизайн і досить компактні розміри.
Аксесуар може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортової напруги.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WIWU |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 2.0/3.0; Quick Charge 3.0; PPS |
| Вихід | 5V / 9V / 12V / 15V / 20V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 35 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Nano Lite |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 222,83 ₴







