
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z47A Transparent Discovery Edition dual port PD30W+QC3.0 car charger Transparent Black
214,26 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474782274
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z47A Transparent Discovery Edition dual port PD30W+QC3.0 car charger Transparent Black — це унікальний аксесуар, створений з використанням якісних матеріалів та високотехнологічних електронних компонентів.
Модель має компактні розміри та привертає увагу незвичайним дизайном, що дозволяє їй лаконічно вписатися в інтер'єр будь-якого автомобіля. Продумана форма та надійні контакти пристрою забезпечують щільну фіксацію в гнізді прикурювача та стабільну подачу живлення навіть при сильній трясці. Основна напівпрозора частина його корпусу має приємну на дотик поверхню, виконана з плавними вигинами, виготовлена із міцного полікарбонату, а панель його круглого торця — з ABS-пластику.
Модель підтримує одночасне заряджання двох гаджетів, для чого є роз'єми Type-C і USB. Роз'єм Type-C підтримує швидку зарядку за протоколом PD з максимальною потужністю 30 W, USB-порт допоможе швидко зарядити гаджети, що підтримують технологію QC з максимальною потужністю 18 W. Загальна сила струму на виході роз'ємів — 3 А при напрузі 5 V.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Вес | 17 г |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходной ток | 5 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Z47A |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Transparent-Black |
- Цена: 214,26 ₴


