
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B15 65W (USB-A+USB-C) dual port metal car charger Q-STORE -shopping-without-problems-
274,25 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6974316284963
ACEFAST B15 65W — це надійний та швидкісний автомобільний зарядний пристрій, що поєднує в собі високу потужність (20 Вт сумарної потужності на два порти), надійність металевого корпусу та зручність.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Вихідна потужність кожного з портів: USB-A 36 Вт (підтримка протоколів QC 3.0 / AFC / FCP).
−USB-C: 65 Вт (підтримка протоколів PD 3.0 / PPS / QC 3.0 / AFC / FCP / SFCP). Це дозволяє заряджати смартфон до 3 — 4 разів швидше, ніж при звичайному АЗП.
−Надійний та міцний корпус — виготовлений з ABS + PC.
−Якісний, міцний та вогнетривкий пластик в сумі з новими технологіями захисту від перегріву, перезаряджання тощо дозволяють без зайвого остраху використовувати зарядку для ваших ґаджетів.
−Два порти дозволяють під'єднати відеореєстратор та заряджати смартфон / планшет / інший пристрій одночасно.
−Компактний — розміри зарядки всього 47.9 х 25.5 х 25.5 мм, вага 18 грам.
Все це робить ACEFAST B15 65W надійним, простим та практичним помічником для кожного сучасного водія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge |
| Вес | 18 г |
| Вихід | 5V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходной ток | 4 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | B15 |
| Особенности | Металевий корпус |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Metal Gray |
- Цена: 274,25 ₴






