
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Share Together PPS multi-port Fast charging with extension cord 120W 2U+2C Gray Q-STORE
801,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: CCBT-A0G
Baseus Share Together PPS multi-port Fast charging with extension cord 120W 2U+2C Gray ─ це автомобільний зарядний пристрій, який дозволяє зарядити свій смартфон/планшет швидко і без негативного впливу на батарею. Розумний захист, вбудований у зарядний пристрій, максимально захистить пристрої від різких перепадів напруги, коротких замикань та інших неприємних випадків.
Всі 4 порти є портами швидкого заряджання, які можуть швидко заряджати кілька пристроїв одночасно. Швидка зарядка 30 Вт підходить для Apple. Множинний захист, що вбудований в пристрій робить його більш безпечним.
Особливості:
−4 USB-порти (2хUSB + 2хType-C);
−підтримка протоколів швидкої зарядки;
−довжина кабелю 1,5 м;
−загальна потужність 120 Вт;
−якісні та вогнестійкі матеріали;
−вбудований захист від коротких замикань, перезарядки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 120 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 4 |
| Мoдель | Share Together PPS multi-port |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 801,60 ₴







