Адаптер Hoco Z29 Regal може забезпечувати зарядку одночасно двох пристроїв і при цьому він залишає вільним вихід під прикурювач.
Дисплей по черзі інформує користувача про вихідну силу струму і напруги. Вихідна напруга порту прикурювача становить 96 Ватів.
Корпус виготовлений із вогнестійкого полікарбонату.
Маса — 39 грам.
Максимальна сила струму на один вихід становить 3.1 ампера та 2.4 ампера при одночасному підключенні двох пристроїв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Не заявлено виробником |
| Вихід | 5V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A; 1 гніздо прикурювача |
| Выходная мощность | 96 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Z29 |
| Особенности | LED-дисплей |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 205,69 ₴





