
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Superme Digital Display PPS Dual Quick Charger Car Charger Black Q-STORE
1 251,26 ₴
- Нет в наличии
- Код: TZCCZX-01
Baseus Qualcomm Quick Charge 5 160W Set Gray ─ автомобільний зарядний пристрій з 2 портами Type-C, одним портом USB-A і кабелем Type-C/Type-C потужністю 100W.
Ця модель зарядного пристрою універсальна і її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці і т.д. Пристрій компактний за своїми розмірами, а дизайн оформлений у футуристичному стилі.
Заряджайте паралельно смартфон та ноутбук в автомобілі. Пристрій оснащений портами USB та 2 x Type-C, підтримує швидку зарядку, а сумарна потужність на 3 порти становить 160Вт.
У зарядний пристрій вбудована 6-рівнева система безпеки, яка захищає гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезарядки.
Можна залишити телефон заряджатися і не турбуватися про його безпеку. Зарядний пристрій автоматично зупинить процес заряджання, коли мобільний телефон буде повністю заряджений.
Конструкція пристрою виготовлена з авіаційного алюмінію та пластику. Міцність цих матеріалів допомагає збільшити термін експлуатації та зносостійкість пристрою. Кабель має міцне обплетення, завдяки якому термін його служби буде довгим і безпечним.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходной ток | 4,5 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Superme Digital Display PPS |
| Особенности | Цифровий дисплей |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
- Цена: 1 251,26 ₴




