
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Triple Fast Charger Car Charger 65W U+C+C Dark Gray Q-STORE
639,91 ₴
- Нет в наличии
- Код: CGJP010013
Baseus Golden Contactor Pro Triple Fast Charger (65W) є універсальним, компактним девайсом, мінімалістичний дизайн якого прикрасить салон будь-якого авто. Пристрій оснащений трьома популярними роз'ємами (Type-A + 2xType-C), завдяки чому ефективно зарядить кілька пристроїв одночасно. Має багаторівневу систему захисту від нестабільної подачі електроенергії та підтримує швидку зарядку.
Особливості зарядного пристрою:
−Поєднання міцних матеріалів та якісного виготовлення забезпечує стабільну та тривалу роботу.
−Дозволяє одночасно заряджати до трьох пристроїв (смартфон, планшет, автоаксесуари).
−Завдяки підтримці технологій Quick Charge та Power Delivery акумулятор сумісних гаджетів буде заряджатися в рази швидше.
−Кругове LED-підсвічування синього кольору допоможе у темряві швидко знайти пристрій.
−Живиться від мережі з напругою 12–24 В, тому підходить для встановлення в прикурювач легкового або вантажного авто.
−Багаторівнева система захисту від нестабільного подачі електроенергії забезпечує безпечну роботу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 3 |
| Мoдель | Golden Contactor Pro U+C+C |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Темно-серый |
- Цена: 639,91 ₴






