
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 car charger set(Type-C) Sapphire Blue Q-STORE
184,55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474770387
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z46A PD20W + QC 3.0 — це універсальний мережевий адаптер для швидкої і якісної зарядки смартфонів. Модель реалізована в оригінальному дизайні, представлена кількома кольорами. Багаторівнева система захисту гарантує повну безпеку в повсякденній експлуатації. Наявність двох різних роз'ємів і підтримка декількох протоколів швидкої зарядки дозволяє використовувати даний пристрій для зарядки практично будь-якого сучасного гаджета. Для виготовлення корпусу аксесуара використовується міцна комбінація металу і ABS пластику.
У торці пристрою розміщений один USB роз'єм, що підтримує технології QC і FCP з максимальною потужністю 18W і один роз'єм Type-C, який підтримує технологію PD з потужністю 20W. Загальна сила струму на виході роз'ємів становить 3А, напруга – 5V. Отримайте конкурентну перевагу разом з Hoco вже зараз.Перевага невеликі габарити, якісне складання, швидка зарядка. За невелику вартість ви отримуєте гарне рішення для транспортного засобу. Ця авто USB зарядка не займе багато місця в будь якому бардачку. Під час одночасної зарядки двох гаджетів вихідна сила струму буде обмежена 3А при напрузі 5V.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge 20 W |
| Вес | 37 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Выходная мощность | 20 W |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Z46A |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Sapphire-Blue |
- Цена: 184,55 ₴







