
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z44 Leading PD20W+QC3.0 car charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
230,83 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474757241
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z44 Leading PD 20W + QC3.0 — відмінне зарядне рішення для тих, хто більшу частину свого дня проводить за кермом автомобіля. Компактний пристрій, що вбудовується в прикурювач, оснащений двома виходами: Type-C та USB, кожен з яких підтримує швидку зарядку. Стильний корпус із якісних матеріалів надійно фіксується у прикурювачі та забезпечує ефективне заповнення заряду.
Особливості:
— Виконаний з вогнестійкого полікарбонату та ударостійкого пластику.
— Продумана конструкція для надійної фіксації в прикурювача автомобіля.
— Наявність двох портів для одночасної зарядки: Type-C (20 Вт), Type-A (18 Вт).
— Підтримка протоколів швидкої зарядки для смартфонів та планшетів Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi та інших брендів.
— Мінімалістичний дизайн, який чудово впишеться в салон будь-якого авто.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Вес | 13 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Z44 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
- Цена: 230,83 ₴



