
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Dual Quick Charger Car Charger U+C 40W(With Baseus Simple wiring USB
453,65 ₴
- Нет в наличии
- Код: TZCCJD-0G
Baseus Golden Contactor Pro Dual Quick Charger U+C 40W (With Baseus Simple Wiring USB для Type-C 5A 1.0m) Dark Gray — автомобільний зарядний пристрій з 2 портами: Type-C і USB-A, а також синьою підсвіткою.
Основні характеристики:
− обладнаний Type-C та USB-A портами;
− максимальна потужність: 40 W;
− підтримує швидку зарядку;
− заряджає 2 пристрої одночасно;
− обладнаний LED-індикатором;
− у комплекті кабель потужністю 5 А з роз'ємами USB-A/Type-C;
− має 9 рівнів захисту.
Ця модель зарядного пристрою є універсальною і її можна використовувати в будь-якому автомобілі. Пристрій компактний за своїми розмірами, а його дизайн зроблений у строгому стилі, який прикрасить салон кожної машини.
2 роз'єми дадуть вам можливість заряджати паралельно 2 гаджети при сумарній потужності 40 Вт. Функція швидкого заряджання працює при одночасному зарядженні 2 смартфонів.
У зарядний пристрій вбудована 9-рівнева система безпеки, яка захищає ваш гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезаряджання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 20 W |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 40 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Golden Contactor Pro U+C (cableType-C) |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 453,65 ₴







