
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ29A Talented PD36W+QC3.0 car charger set(Type-C to Type-C) Black Q-STORE
217,11 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991108815
BOROFONE BZ29A — це автомобільний зарядний пристрій, який стане незамінним помічником для будь-якого водія. Він оснащений портами USB Type-C та USB Type-A. Це дозволяє заряджати одночасно смартфон та навігатор або інші автоаксесуари.
Завдяки підтримці технології PD36W та QC3.0 девайс може заряджати гаджети набагато швидше, ніж звичайні зарядні пристрої.
Модель має багаторівневу систему захисту, яка гарантує безпечну зарядку ваших. Виготовлений пристрій з вогнетривкого полікарбонату. Це гарантує зносостійкість аксесуара.
BOROFONE BZ25 має компактний розмір і легку вагу, що робить його зручним для використання в будь-якому автомобілі. Стильний і сучасний дизайн чудово доповнить інтер'єр вашого автомобіля. У комплекті є кабель USB Type-C to Type-C довжиною 1 метр.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 36 W; Quick Charge 3.0 |
| Вес | 26 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 36 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | BZ29A Talented |
| Особенности | Кабель Type-C to Type-C довжиною 1 м |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Transparent-Black |
- Цена: 217,11 ₴





