
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ29A Talented PD36W+QC3.0 car charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
226,83 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991108778
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ29A Talented забезпечує швидку зарядку за допомогою портів USB-C та USB-A. Порт USB-C забезпечує вихідну потужність до 36 Вт, підтримує технологію PD та QC3.0. Порт USB-A забезпечує вихідну потужність 18 Вт.
Зарядний пристрій сумісний зі смартфонами, планшетами та іншими пристроями. Він дозволяє заряджати два гаджети одночасно.
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ29A Talented має компактний і портативний дизайн, завдяки чому він ідеально вписується в зарядний порт автомобіля без будь-яких перешкод. Його елегантний чорний колір додає нотку стилю.
Модель має безліч функцій безпеки, які захищають гаджети від короткого замикання, перезарядки та перегріву, забезпечуючи надійне та безпечне заряджання. Сам пристрій виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, що гарантує його високу якість. Аксесуар може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортової напруги.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 36 W; Quick Charge 3.0 |
| Вес | 12 г |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 36 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | BZ29A Talented |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 226,83 ₴




