
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z48 Tough 40W dual port(2C) car charger set(Type-C to Type-C) Metal Gray Q-STORE
254,82 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474795038
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z48(Type-C to Type-C) — це унікальний аксесуар, створений з використанням якісних матеріалів та високотехнологічних електронних компонентів. В комплекті йде кабель Type-C/Type-C довжиною 1 м.
Модель має компактні розміри та привертає увагу незвичайним дизайном, що дозволяє їй лаконічно вписатися в інтер'єр будь-якого автомобіля. Продумана форма та надійні контакти пристрою забезпечують щільну фіксацію в гнізді прикурювача та стабільну подачу живлення навіть при сильній трясці. Основна напівпрозора частина його корпусу має приємну на дотик поверхню, виконана з плавними вигинами, виготовлена із міцного полікарбонату, а панель його круглого торця — з ABS-пластику.
Модель підтримує одночасне заряджання двох гаджетів, для чого є роз'єми Type-C. Роз'єм Type-C підтримує швидку зарядку за протоколом PD з максимальною потужністю 20 W, Загальна сила струму на виході роз'ємів — 3 А при напрузі 5 V.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 20 W |
| Вес | 46 г |
| Выходная мощность | 40 W |
| Выходной ток | 5 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Z48 Tough |
| Особенности | Металевий корпус |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Metal Gray |
- Цена: 254,82 ₴




