
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z47 Transparent Discovery Edition dual port QC3.0 18W (Type-C) Transparent Black Q-STORE
194,83 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474782250
HOCO Z47 Transparent Discovery Edition dual port QC3.0 car charger set(Type-C) Transparent Black — комплект з автомобільного зарядного пристрою та кабелю USB/Type-C від відомого бренду Hoco.
Зарядка зроблена з ABS-пластику та полыкарбонату і має 2 порти USB. Дуже зручно, що кожен з них видає вихідну силу струму 3 A і 18 W. А це означає, що навіть під час короткої поїздки відразу два потужні гаджети зарядяться дуже швидко і будуть готові для подальшого використання.
HOCO Z47 Transparent Discovery Edition dual port QC3.0 car charger set(Type-C) гарантує високий рівень безпеки для пристроїв при стрибках струму та напруги, перезаряду, перегріву та короткого замикання.
Особливості:
− оригінальний прозорий дизайн;
− кабель USB — Type-C (1 м);
− підтримка функції швидкого заряду QC3.0A;
− багаторівнева система безпеки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вес | 41 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Z47 set(Type-C) |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Transparent-Black |
- Цена: 194,83 ₴




