
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Superme Digital Display PPS Dual Quick Charger Car Charger 100 W Black Q-STORE
986,15 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCZX-01
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Superme Digital Display PPS 100W (CCZX-01) — це високопродуктивне рішення для тих, кому потрібна потужна і надійна зарядка в дорозі. Він надає вам все, що потрібно для підтримки ваших пристроїв у робочому стані, незалежно від того, куди ви прямуєте.
Особливості автомобільного зарядного пристрою Baseus Superme Digital Display PPS 100W (CCZX-01):
−Оснащений портами USB-A і USB-C, які можуть працювати одночасно, надаючи зарядку декільком пристроям в автомобілі;
−Пропонує швидку зарядку (до 100 Вт) з підтримкою протоколів QC3.0, 4.0, PD, Huawei та Samsung Fast Charge для багатьох пристроїв, від смартфонів до ноутбуків;
−Функція PPS дозволяє пристрою автоматично адаптуватися до напруги та струму пристрою, що підключається, забезпечуючи оптимальну ефективність зарядки;
−Цифровий дисплей відображає реальну напругу та струм, що забезпечує точний контроль процесу заряджання;
−Система безпеки забезпечує захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання, що робить його надійним та безпечним для використання;
−Стильний та компактний, він легко поміщається в салоні автомобіля, не займаючи зайвого місця.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 4.0 |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходной ток | 4,5 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Superme Digital Display PPS |
| Особенности | Дисплей, потужність 100 Вт |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
- Цена: 986,15 ₴









