
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z47 Transparent Discovery Edition dual port QC3.0 18W (Micro) Transparent Black Q-STORE
205,69 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474782236
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z47 Transparent – це якісний адаптер, який допоможе швидко та з максимальною безпекою зарядити більшість моделей сучасних смартфонів. Аксесуар має привабливий зовнішній вигляд, виконаний у напівпрозорому, тонованому корпусі, що дозволяє детально розглянути його внутрішні електронні компоненти. Корпусні деталі пристрою надійно зібрані, виготовлені із міцної комбінації ABS-пластику та полікарбонату.
Його приємна на дотик поверхня та продумана форма внесуть комфорт у повсякденну експлуатацію та у поєднанні з надійними металевими контактами гарантують щільну фіксацію у роз'ємі. У круглому торці аксесуара знаходиться пара USB портів, кожен із яких підтримує швидку зарядку за протоколами PD, QC FCP та AFC з максимальною потужністю на виході 20 W. Під час одночасного заряджання двох гаджетів вихідна сила струму буде обмежена 3А при напрузі 5V.
Адаптер сумісний з автомобілями з бортовою напругою 12 - 24V.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge |
| Вес | 41 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Z47 Transparent Discovery Edition |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Transparent-Black |
- Цена: 205,69 ₴






