
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Dual Fast Charger Car Charger C+C 40W Dark Gray Q-STORE
442,80 ₴
- Нет в наличии
- Код: CGJP000013
Baseus Golden Contactor Pro Dual Fast Charger Car Charger C+C 40W Dark Gray ─ це автомобільний пристрій для зарядки гаджетів з технологією Quick Charge. Пристрій має 2 USB-входи Type-C. З його допомогою можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.
Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із металу, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Також має кругову підсвітку, яка світиться під час підключення та допомагає підключатись до пристрою в темряві.
Для безпеки гаджетів в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезарядки.
Особливості:
−Потужність: 20W+20W Max;
−Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge;
−Кількість USB-портів: 2;
−Мінімалістичний та стильний дизайн.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Выходная мощность | 40 W |
| Выходной ток | 3 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Golden Contactor Pro |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Темно-серый |
- Цена: 442,80 ₴






