
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Grain Pro Car Charger (Dual USB 4.8A ) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
181,12 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCALLP-01
+380 (67) 273-25-01
Baseus Grain Pro Car Charger (Dual USB 4.8A ) Black ─ це автомобільний зарядний пристрій з двома USB-портами, що дозволяє заряджати два девайси одночасно.
Пристрій забезпечує швидкий і стабільний заряд. В ньому передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Аксесуар підтримує технології Quick Charge і PD, таким чином забезпечує високу швидкість зарядки. Максимальна сила струму становить 4.8 А.
Міцний корпус Baseus Grain Pro Car Charger дозволяє зберігати пристрій в ідеальному стані протягом тривалого часу. Компактні розміри, захист від перегріву і інших проблем з електрикою також передбачений.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Не заявлено виробником |
| Вес | 36 г |
| Вихід | 5V |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Выходная мощность | Не заявлено виробником |
| Выходной ток | 4,8 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Grain Pro Car Charger (Dual USB 4.8A ) |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 181,12 ₴



