
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Particular Digital Display QC+PPS Car Charger 65W Dark Gray Cable(Type-C toType-C100W 1m)
807,32 ₴
- Нет в наличии
- Код: TZCCKX-0G
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Particular Digital Display QC+PPS Car Charger 65W Dark Gray Cable(Type-C toType-C100W 1m) дозволить швидко і одночасно зарядити два різних пристрої. Він сумісний з усіма сучасними моделями автомобіля. Завдяки конструкції зарядка залишається підключеною навіть при русі по поганому дорожньому покриттю.
Технічні характеристики роблять дану модель однією з найбільш потужних і надійних:
−Вихідна напруга - 4.5-20;
−Вихідна потужність – 65 Вт;
−Максимальна вихідна сила струму - 5 А;
−Підтримка QC4.0+ і PD3.0.
В штекері зарядки розташований чіп E-Mark, який регулює подачу потужності. Смарт-чіп дозволяє зарядці самій визначати і контролювати силу струму і напругу, а також захистить пристрій від короткого замикання чи перевищення температури. У комплекті йде кабель Type-C призначений для високих навантажень і здатний витримати потужність 100 Вт.
Зарядка оснащена двома роз'ємами: USB-A та Type-C, а також обладнаний дисплеєм, який показує інформацію про вихідну напругу і силу струму та оновлює дані кожні 5 секунд.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вес | 38 г |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходной ток | 5 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Particular Digital Display QC+PPS Car Charger 65W Cable(Type-C toType-C100W 1m) |
| Особенности | Індикатор напруги |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Темно-серый |
- Цена: 807,32 ₴



