
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Digital Display Dual USB 4.8A Car Charger 24W Grey Q-STORE -shopping-without-problems-
302,82 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCBX-0G
BASEUS Digital Display Dual USB 4.8A, 24W ─ мініатюрний автомобільний зарядний пристрій з дисплеєм і двома вихідними USB-портами, які працюють одночасно. Завдяки крихітним розмірами і простому дизайну відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля і не буде втручатися в салоні.
Підтримка технології Quick Charge 3.0 забезпечить прискорену зарядку сумісних мобільних апаратів. Працює від напруги 12-24 В. Підійде для більшості існуючих типів автомобілів. Для початку зарядки адаптер вставляється в прикурювач, а потім в один з його роз'ємів ─ рідний USB-провід від телефону.
Використання негорючих матеріалів і вбудована багаторівнева система захисту від стрибків напруги і короткого замикання, захист від перегріву ─ роблять використання аксесуара безпечним.
Адаптер автоматично визначає оптимальні параметри, необхідні для ефективної і безпечної зарядки кожного гаджета. Аксесуар сумісний з більшістю пристроїв, для зарядки яких використовується USB-кабель.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Не заявлено виробником |
| Вес | 28 г |
| Вихід | 5V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Выходная мощность | 24 W |
| Выходной ток | 4,8 A |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Digital Display |
| Особенности | Цифровий дисплей |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 302,82 ₴




