
Внешний аккумулятор HOCO J86B Electric 22.5W fully compatible power bank (60000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
2 092,86 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474771742
Зовнішній акумулятор HOCO J86B Electric 22.5W fully compatible power bank(60000mAh) Black ─ портативна батарея великої ємності, оснащена 5 вихідними роз'ємами, цифровим дисплеєм і світлодіодною лампою.
Великої ємності акумулятора вистачить, щоб повністю зарядити кілька пристроїв або зарядити один гаджет велику кількість разів. Підтримка більшості протоколів швидкого заряджання забезпечує високу ефективність процесу, а збільшена кількість вихідних роз'ємів дає змогу під'єднувати кілька пристроїв одночасно та заряджати з потужністю 5В/3А.
Цифровий дисплей показує рівень заряду батареї, щоб її можна було вчасно під'єднати до живлення. Вхідні роз'єми Lightning, Micro USB і Type-C теж підтримують швидке заряджання, тому не доведеться витрачати багато часу на заряджання акумулятора.
Вбудована світлодіодна лампа активується довгим натисканням кнопки. З нею зручно використовувати павербанк під час нічних поїздок: наприклад, щоб здійснити швидкий ремонт або знайти потрібну річ.
Корпус павербанка виготовлений із міцного вогнестійкого пластику та має приємну на дотик немарку текстуру. Пристрій стійкий у вертикальному положенні та може слугувати польовою настільною лампою, а завдяки зручному шнурку його легко діставати з сумки або шухляди та носити з собою.
Особливості:
−дана модель має ємність 60000 mAh та тривалий період збереження заряду;
−наявність 4 USB-портів та для зарядки гаджетів;
−павербанк можна зарядити через роз'єм Micro-USB/Type-C/Lightning;
−світлодіодний цифровий дисплей: можна перевірити рівень заряду, що залишився, в будь-який час;
−багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
−вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank;
−довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея;
−підтримка для PD20W, QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки;
−з функцією настільної лампи, ліхтаря;
−оснащений шнурком.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 4 × USB + USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 60000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 5 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J86B Electric |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | LED-дисплей, інтелектуальне заряджання, захист від перенапруги, швидке заряджання |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 178 × 83 × 60 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 2 092,86 ₴





