
Зовнішній акумулятор HOCO J152 Pro Tough PD65W+light power bank (80000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
3 962,31 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007652100
Зовнішній акумулятор HOCO J152 Pro Tough PD65W+light power bank Black має величезну ємність 80 000mAh, що забезпечує тривале живлення для ваших пристроїв.
Пристрій має два роз’єми Type-C з максимальною потужністю 65W та чотири роз’єми USB Type-A з максимальною потужністю 22,5W. Акумулятор підтримує технології швидкої зарядки PD, QC, FCP, AFC, SCP. Це дозволяє швидко заряджати як сам акумулятор, так і портативні гаджети.
На корпусі розташований LED-дисплей, який показує заряд акумулятора. Контролювати стан пауербанка дуже зручно. Вбудований ліхтарик забезпечує зручність використання акумулятора в різних умовах освітлення.
HOCO J152 Pro Tough виготовлений з вогнестійких матеріалів ABS+PC. Модель має вбудовані технології захисту від зворотного струму, короткого замикання, надлишкової напруги на вході й виході, неправильного використання роз’ємів, перегрівання та перезаряджання. Все це гарантує безпеку та довговічність продукту.
Попри потужність, акумулятор має компактні розміри й важить всього 1380 г, що робить його зручним у транспортуванні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 65 W |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Выходные интерфейсы | 4 × USB + 2 × USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 80000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 65 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J152 Pro |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | З ліхтарем |
| Розміри | 111 × 92 × 116 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 3 962,31 ₴








