Зовнішній акумулятор Veger Tank Lite ємністю 50 000 мАг гарантує швидку зарядку будь-коли та будь-де.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Високоякісний літій-полімерний акумулятор забезпечує повільніший розряд та довший термін служби пристрою. Ємність 50 000 мАг дозволяє заряджати телефон, планшет або ноутбук кілька разів, що робить зовнішній акумулятор ідеальним для подорожей, коли у вас немає доступу до розетки.
ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВ
Шість портів, включаючи Lightning, MicroUSB, USB-C та 3x USB-A, підтримують Power Delivery (22,5 Вт) та Quick Charge 3.0, що дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно — смартфони, ноутбуки, планшети, портативні консолі або навушники TWS. Завдяки портам Lightning та USB-C ви можете легко підключити найновіші пристрої, доступні на ринку.
ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ
Мінімалістичний, тонкий дизайн та відносно невелика вага роблять портативний зарядний пристрій зручним для транспортування. Вбудований світлодіодний дисплей показує рівень заряду акумулятора, а комплект також включає світлодіодний ліхтарик та компас — ідеально підходить для активних людей та мандрівників.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Фонарик |
| Состояние | Новое |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Выходные интерфейсы | 3 × USB + USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 50000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | Tank Lite |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 159 × 73 × 54.65 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 2 652,78 ₴










