
Зовнішній акумулятор VEGER 56000 mAh PD QC3.0 5A 130W Tank Boost (W5001C) black Q-STORE -shopping-without-problems-
5 853,48 ₴
- Нет в наличии
- Код: VG-W5001C
Зовнішній акумулятор Veger Tank Boost ємністю 56 000 мАг гарантує швидку зарядку будь-коли та будь-де.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Високоякісний літій-полімерний акумулятор забезпечує повільніший розряд та довший термін служби пристрою. Ємність 56 000 мАг дозволяє заряджати телефон, планшет або ноутбук кілька разів, що робить зовнішній акумулятор ідеальним для подорожей, коли у вас немає доступу до розетки.
МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ: 130 ВТ (ВИХІД) ТА 60 ВТ (ВХІД)
Зовнішній акумулятор оснащений двома портами USB-C PD (100 Вт + 30 Вт), що забезпечує достатню потужність для швидкої зарядки 16-дюймового MacBook Pro та iPad Pro на повній швидкості одночасно. Порт USB-C In/Out також підтримує швидку вхідну зарядку потужністю 60 Вт.
ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВ
Шість портів, включаючи Lightning, 2x USB-C та 3x USB-A, підтримують Power Delivery (100 Вт + 30 Вт) та Quick Charge 3.0, що дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно — смартфони, ноутбуки, планшети, портативні консолі або навушники TWS. Завдяки портам Lightning та USB-C ви можете легко підключити найновіші пристрої, доступні на ринку.
ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ
Мінімалістичний, тонкий дизайн та відносно невелика вага роблять портативний зарядний пристрій зручним для транспортування. Вбудований світлодіодний дисплей показує рівень заряду акумулятора, а комплект також включає світлодіодний ліхтарик та компас — ідеально підходить для активних людей та мандрівників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Вид | Зарядное устройство |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | 3 × USB; 2 × USB Type-C; 1 × Lightning |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 56000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 130 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель Power bank | Tank Boost |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Фонарик |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 159 × 73 × 54.65 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 5 853,48 ₴







