
Внешний аккумулятор HOCO J94A Masterful 22.5W fully compatible power bank (50000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
3 458,38 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007626347
КІЛЬКА РОЗ’ЄМІВ
HOCO J94A з кількома портами ідеально підходить для одночасного заряджання вашого смартфона та планшета. Аксесуар буде незамінним у поїздках, оскільки дозволить користувачеві брати з собою мінімум зарядних пристроїв. Це дуже зручно під час подорожей. Вхідний порт: 2 USB Type-C (18 W кожний). Вихідні роз’єми: 2 порти USB-A з максимальною потужністю 22,5 W кожен (підтримка протоколів швидкого заряджання QC/FCP/SCP/AFC) та порт USB Type-C з максимальною потужністю 20 W (підтримка протоколів швидкого заряджання PD/QC/FCP/AFC). Загальний вихід: 5 V/3 A.
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ
Тепер ви можете заряджати свій телефон або планшет на ходу за допомогою цього надпотужного повербанка, не турбуючись із приводу частої підзарядки самого акумулятора.
ЗАХИСТ І КОМФОРТ
Надійний корпус HOCO J94A, зроблений з комбінації міцного і в той же час приємного на дотик пластику та полікарбонату, захищає пристрій від зовнішніх впливів: вологи, корозії, подряпин, сколів. Є захист від перегріву та перевантаження. Цифровий дисплей показує рівень заряду, а функція настільної лампи та ремінець для перенесення забезпечують додатковий комфорт у процесі експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 50000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | J94A Masterful |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | З ліхтарем |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 168 × 119 × 52 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 3 458,38 ₴








