Портативний акумулятор XO PR159 — надійний аксесуар, який стане чудовим вибором для використання під час подорожей та походів, завдяки батареї ємністю 60 000 mAh та LED-ліхтарю.
Модель виконана в стильному, практичному дизайні. Текстурована лицьова панель і дисплей, що відображає рівень заряду, надають їй привабливості та забезпечать користувачеві приємні тактильні відчуття. Комфорт у повсякденну експлуатацію внесе зручний, міцний ремінець. Для виготовлення аксесуарів використовуються якісні компоненти: вогнестійкий полікарбонат та ABS-пластик.
Повербанк підтримує двосторонню швидку зарядку PD20W та QC22,5W. Це дозволяє в декілька разів швидше відновлювати енергію гаджетів. Модель підтримує зарядку до чотирьох пристроїв одночасно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Выходные интерфейсы | 3 × USB + USB Type-C |
| Емкость аккумулятора | 60000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Модель Power bank | PR159 |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | У дисплей вбудований ліхтарик |
| Розміри | 168 × 82.5 × 61.9 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 2 485,37 ₴








