
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ32 Terra 22.5W fully compatible power bank(80000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
3 434,38 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991100062
Зовнішній акумулятор Borofone JB32 80000 mAh — це новинка для різноманітних мобільних пристроїв, призначена для тривалого автономного використання в подорожі, поході, поїздці, на дачі і т.д. Цей оригінальний Power Bank, як і інші, підходить для зарядки величезної кількості гаджетів, але має суттєву перевагу — неймовірно велику ємність 80000 mAh. Пристрій підтримує технологію Quick Charge 3.0 PD 18W, що забезпечує високу швидкість заряджання. Наявність цифрового LED-дисплея поінформує Вас про заряд, що залишився у відсотках.
Для зручності передбачено кілька зарядних виходів, які можна використовувати як окремо, так і одночасно, що дозволить заощадити час. Один із роз'ємів призначений для пристроїв, що підтримують швидку зарядку (Quick Charge 3.0 PD 18W). Зарядка пристрою Borofone BJ32 можлива за допомогою портів Micro-USB, Lightning і Type-C, що дуже зручно для власників пристроїв будь-якої фірми.
В комплект до зарядного пристрою входять два знімні зарядні дроти плоскої форми Lightning і Type-C, з можливістю зручної фіксації в корпусі.
ПЕРЕВАГИ ДАНОГО POWER BANK:
−Дана модель має велику ємність – 80000 mAh та тривалий період збереження заряду;
−Місткий заряд батареї, яка дозволить багато разів зарядити ваші гаджети;
−Наявність 3 USB-портів та 2 Type-C для заряджання ваших гаджетів;
−Цифровий індикатор рівня заряду (активація кнопкою) — ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час;
−Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
−Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank;
−Батарея: довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея;
−Можливість заряджати повербанк через роз'єм MicroUSB /Type-C /Lightning;
−У комплекті кабелі USB-Type-C та Type-C-Lightning;
−Яскравий ліхтарик.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1624 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Выходные интерфейсы | 4 × USB + 2 × USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 80000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 5 |
| Модель Power bank | BJ32 Terra |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 165 × 108 × 70 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 3 434,38 ₴




