Power Bank Borofone BJ55 Graceful – це стильний пристрій, розроблений для зручної зарядки портативних гаджетів у будь-яких умовах. Він відрізняється винятковою надійністю і привертає увагу оригінальним дизайном зі стильними технічними особливостями.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ POWER BANK BOROFONE BJ55 GRACEFUL:
−Вишуканий дизайн із оригінальною хвилястою текстурою верхньої панелі.
−Практична форма із закругленими кутами та приємна на дотик поверхня.
−Невелика вага (590г) та компактні розміри з невеликою товщиною (139×68×40мм).
−Корпус із надійної комбінації вогнестійкого полікарбонату та міцного ABS пластику.
−Енергоефективна літій-полімерна батарея ємністю 30000mAh.
−Механічна кнопка та LED індикатори для визначення рівня заряду.
−2 вхідні роз'єми (Type-C та Micro-USB) та 2 вихідні (USB-A1/2).
−Вхідна напруга: 5V при силі струму 2A.
−Напруга на виході кожного з роз'ємів USB: 5V при силі струму 2A.
−Загальна напруга на виході: 5V при силі струму 2A.
−Багаторівнева система захисту від перерозряду, перезаряду, перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.
Компактні розміри, оптимальна ємність та 4 роз'єми роблять повербанк Borofone BJ55 ідеальним вибором для повсякденного використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 590 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | BJ55B |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 139 × 68 × 40 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Упаковка | Индивидуальная |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 989,01 ₴





