
Зовнішній акумулятор HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
1 141,56 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007642132
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) — портативний акумулятор ємністю 30000 мАг та зручним дисплеєм, що вказує на рівень заряду. Має USB-C/Micro-USB вхідні порти та подвійний USB 2A вихід.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має матове покриття. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Неймовірних 30 000 мАг ємності портативної батареї забезпечать до 10 повноцінних зарядок. Чудовий варіант для подорожей та для відеомейкерів, яким постійно потрібно заряджати купу девайсів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 612 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J144A Hymn |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 164 × 80 × 32.5 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 141,56 ₴





