Power Bank WUW TUGII-Y54 PD22.5W 40000mAh: Надійне рішення для активних користувачів
Сучасний ритм життя вимагає постійної готовності до нових викликів. Особливо коли йдеться про технології, які ми використовуємо щодня. Наші смартфони, планшети, ноутбуки та інші пристрої вимагають стабільного джерела енергії, яке не завжди доступне під рукою. Для таких ситуацій ідеально підходить Power Bank WUW TUGII-Y54 PD22.5W 40000mAh — зовнішній акумулятор, що дозволить вам залишатися на зв’язку навіть у найвіддаленіших місцях.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 40000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | TUGII-Y54 |
| Мощность | 22.5 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 994,72 ₴


