Зовнішній акумулятор Xiaomi 18W (30000mAh) BHR9126GL з ємністю 30000 мАг може кілька разів зарядити ваш смартфон та інші мобільні пристрої, що робить його ідеальним для тривалих поїздок і подорожей. Ваша техніка залишиться в строю протягом декількох днів без необхідності шукати розетку.
ШВИДКА ЗАРЯДКА 18W
Пристрій підтримує до 18W потужності, що забезпечує швидку підзарядку для смартфонів та інших портативних пристроїв, економлячи ваш час і повертаючи техніку в робочий стан за короткий термін.
БАГАТОПОРТОВИЙ ДИЗАЙН
Завдяки наявності двох USB-A, одного USB-C і microUSB портів, Xiaomi 18W (BHR9126GL) дозволяє одночасно заряджати до трьох пристроїв. Такий підхід ідеальний для різноманітних гаджетів, від смартфонів до навушників і портативних колонок.
БАГАТОРІВНЕВИЙ ЗАХИСТ
Зовнішній акумулятор Xiaomi 18W (30000mAh) BHR9126GL оснащений захистом від перегріву, короткого замикання і перевантаження, що гарантує безпеку використання і збереження ваших пристроїв. Надійні системи захисту подовжують термін служби акумулятора і роблять його максимально безпечним.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 656 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 18 W |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Розміри | 154.5 × 72.3 × 38.9 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 656,92 ₴







