
Зовнішній акумулятор Baseus EnerFill FP41 Power Bank 30000mAh 22.5W Cosmic Black Q-STORE -shopping-without-problems-
1 586,64 ₴
- Нет в наличии
- Код: E0027K00
Зовнішній акумулятор Baseus EnerFill FP41 Power Bank 30000mAh 22.5W Cosmic Black вирізняється своєю універсальністю та вражаючою функціональністю, а також великою ємністю при досить компактних розмірах. Завдяки підтримці технологій прискореної зарядки, таких як Quick Charge 3.0 і Power Delivery, сумісні гаджети заряджаються швидше звичайного.
Корпус повербанку надійно зібраний, виготовлений із міцного поєднання вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику. У верхній частині передньої панелі аксесуара розташований, захищений глянсовою накладкою, дисплей, який допоможе контролювати його роботу та рівень заряду вбудованої батареї ємністю 30 000 mAh.
Зверху знаходиться кнопка управління та роз'єми Micro-USB та Type-C для його зарядки і два USB-порти для зарядки різних гаджетів. Максимальна сила вихідного струму становить 3 А.
Портативна батарея підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи у найкоротший термін. Варто звернути увагу, що пристрій, що заряджається, повинен також підтримувати прискорену зарядку. Інакше увімкнеться стандартний режим роботи.
ОСОБЛИВОСТІ:
−ємність: 30 000 mAh;
−можливість заряджати відразу 3 пристрої;
−підтримка протоколів швидкої зарядки;
−висока якість складових та матеріалів;
−відносно компактні розміри такого потужного пристрою;
−декілька рівнів захисту для безпечної зарядки;
−LED-дисплей з відображенням заряду батареї.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Материал корпуса | Пластик |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 648 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | EnerFill FP41 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 154.8 × 69.4 × 41.5 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 586,64 ₴









