Зовнішній акумулятор XO PR130 PD20W + QC22.5W (40000mAh) оснащений трьома портами для заряджання портативних пристроїв і виділяється наявністю LED-лампи, великою ємністю та підтримкою швидкого заряджання.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Три порти для заряджання (2xUSB+Type-C) з функцією швидкого заряджання, що дозволяє швидко заряджати відразу кілька пристроїв;
− Порт Type-C підтримує технологію швидкого заряджання PD в обидві сторони, дозволяючи максимально швидко заряджати як інші пристрої, так і сам павербанк;
− Цифровий дисплей відображає інформацію про рівень заряду акумулятора, що залишився у відсотках;
− Яскравий ліхтарик дозволяє висвітлити кімнату чи вулицю у темний час доби;
− Вбудований ремінець невеликої довжини забезпечує зручніше утримання павербанку в руках.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 608 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Емкость аккумулятора | 40000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | PR130 |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | З ліхтарем |
| Розміри | 148 × 68 × 51 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 1 610,06 ₴







