
Зовнішній акумулятор HOCO J73 Powerful desk lamp power bank(30000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
971,30 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474739414
Зовнішній акумулятор HOCO J73 Powerful desk lamp power bank(30000mAh) Black ─ стильний аксесуар, здатний продовжити час автономної роботи смартфона або планшета. Повербанк стане чудовим помічником для тих, хто любить подорожувати, відпочивати на природі або використовує свої мобільні аксесуари на повну.
В даному пристрої зосереджена величезна ємність 30 000 мАг. Такого запасу енергії вистачить у середньому на 6–8 повних зарядів смартфона. У його фронтальній частині розташований ліхтар, який можна використовувати як запасне джерело світла під час кемпінгу або як настільну лампу.
З його допомогою можна заряджати 3 пристрої одночасно. Сам повербанк заряджається будь-яким кабелем: USB Type-C, Lightning та USB Type-A. В корпус вбудовані 2 USB-входи для підключення зарядних кабелів.
Переваги:
−індикатор рівня заряду;
−велика ємність акумулятора в 30000 мАч дозволить заповнювати заряд кількох гаджетів;
−міцний корпус із високоякісних матеріалів;
−для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано розумний захист від перевантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань;
−ліхтарик.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 667 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J73 Powerful |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 166 × 81 × 32 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Цена: 971,30 ₴



