
Внешний аккумулятор REMAX Bole Series 20W+22.5W PD+QC Fast Charging Power Bank 30000mAh RPP-522 White Q-STORE
1 382,67 ₴
- Нет в наличии
- Код: RPP-522 White
Павербанк Remax RPP-522 White створений для комфортної та безпечної зарядки гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час, завдяки підтримці технологій швидкого заряджання QuickCharge 22.5W та USB Power Delivery 20W.
Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні. Лампа м'якого світла дозволяє використовувати power bank як джерело світла з значним часом роботи.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
На передній панелі знаходиться вигнутий LED дисплей, а на бічній — кнопка для його активації, що допоможе легко та просто визначити рівень заряду вбудованої батареї ємністю 30000mAh.
Модель оснащена двома інтерфейсами для її заряджання та двома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв - роз'ємами Micro-USB та парою USB портів. Також є роз'єм Type-C, призначений для виконання обох цих функцій. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самої портативної батареї, так і пристроїв, що заряджаються від неї.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 615 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | Bole Series RPP-522 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Quick Charge |
| Розміри | 144 × 71 × 41 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
| Цвет корпуса | White |
- Цена: 1 382,67 ₴



