
Зовнішній акумулятор REMAX Noah Series 20W+22.5W PD+QC Fast Charging Power Bank 30000mAh RPP-506 Blue Q-STORE
1 319,82 ₴
- Нет в наличии
- Код: RPP-506 Blue
Зовнішній акумулятор Remax Noah Series RPP-506 30000mAh Blue дозволяє підключати два пристрої одночасно, а сам заряджається кабелем Micro-USB або Type-C. Усередині нього захований запас енергії на 6-8 зарядок смартфона: 30 000 мАг. Чотири світлодіоди показують заряд пристрою. Завдяки підтримці технологій прискореної зарядки, таких як Quick Charge 3.0 і Power Delivery, сумісні гаджети заряджаються швидше звичайного.
Power bank Remax RPP-506 зроблений з якісних та міцних матеріалів: пластику та полікарбонату, стійкого до впливу високих температур. Незважаючи на значний запас енергії, зосереджений усередині, у повербанка компактні габарити: розмір – 137×68.5×40.5 мм, а вага – 585 грамів. Він міститься в долоні і важкий для своєї ємності.
Ємності вбудованого акумулятора в 30 000 мАч вистачить, щоб підзарядити батарею мобільних помічників під час короткострокових поїздок або відключень електроенергії. Повербанк має кілька інтерфейсів різного типу: двосторонній порт USB Type-C, а також USB-порт. Він підходить для заряджання багатьох гаджетів: телефонів, плеєрів, планшета та інших мобільних апаратів. Крім того, вихідні порти можуть працювати паралельно та заряджати відразу кілька пристроїв.
Зовнішній акумулятор підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи у найкоротший термін. Варто звернути увагу, що пристрій, що заряджається, повинен також підтримувати прискорену зарядку. Інакше увімкнеться стандартний режим заряджання.
На лицьовій стороні корпусу знаходяться чотири світлодіоди. За кількістю діодів, що світяться, можна визначити приблизний рівень енергії, що залишився в повербанку. Одна лампочка відповідає 25% і менше. Завдяки цій функції зручно визначати момент, коли портативний акумулятор необхідно поставити на підзарядку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 585 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | RPP-506 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | QC3.0/PD 20W |
| Розміри | 137 × 68.5 × 40.5 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
- Цена: 1 319,82 ₴

