
Зовнішній акумулятор HOCO J111C Smart charge PD30W power bank(40000mAh) White Q-STORE -shopping-without-problems-
1 785,47 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474795816
Зовнішній акумулятор HOCO J111C Smart charge має міцну й зносостійку конструкцію. Його корпус стійкий до потертостей, а поверхня — приємна на дотик. Пауербанк легкий і компактний. Він вміщається в будь-яку сумку та навіть у кишеню, тому його зручно носити з собою.
HOCO J111C Smart charge швидко та якісно заряджає смартфон, смартгодинник, навушники, планшет та інші портативні гаджети. Зовнішній акумулятор має вбудовану функцію швидкої зарядки QC 3.0 та PD 3.0. Пристрої заряджаються вдвічі швидше! Вбудовані роз’єми USB Type-A та USB Type-C дають змогу одночасно заряджати два пристрої.
Пауербанк має вбудовані технології захисту від перенапруги на вході та виході, перегріву та перепадів напруги, короткого замикання, перезарядки та повного розряду. А корпус акумулятора виготовлений з вогнетривкого PC та ABS. Можна не перейматися про безпеку використання портативного акумулятора.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 752 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 40000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 30 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | J111C Smart charge |
| Мощность | 30 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 150 × 68 × 52 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 30 W; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 1 785,47 ₴




