
Зовнішній акумулятор HOCO J72A Easy travel power bank(20000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
574,78 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474738394
Портативний акумулятор HOCO J72A Easy travel — незамінна річ у дорозі, поході, на відпочинку або коли відсутнє електропостачання або не має доступу до електромережі. Power bank призначений для живлення гаджетів і є дуже необхідним придбанням.
Зручна форма, невелика вага акумулятора, сучасний та стильний дизайн, наявність LED-індикації роботи зарядного пристрою – лише деякі переваги даного пауербанку.
Особливості:
- Акумулятор із двома виходами для швидкої зарядки гаджетів;
- Не габаритний та легкий – легко носити із собою у сумці чи рюкзаку;
- Стильний зовнішній вигляд та матова поверхня;
- Якісні матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації;
- Вбудована багаторівнева система захисту, у тому числі від короткого замикання, перепадів напруги та перегріву.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | J72A |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для смартфонів та планшетів |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 145 × 68 × 28 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 574,78 ₴







