
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86 Victoria power bank(20000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
568,49 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6941991126468
BOROFONE BJ86 Victoria power bank(20000mAh) Black — портативний акумулятор ємністю 20000 мАг з LED-індикатором рівня заряду. Має два вхідні порти USB-C / Micro-USB і подвійний вихідний порт USB A. Зможе одночасно заряджати 2 пристрої.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Попри свою ємність є достатньо компактним та зручним у використанні — розміри 143 х 67.5 х 29 мм, вага: 400 грам. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Power bank BOROFONE BJ86 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе небагато місця у вашій сумці чи рюкзаку та дозволить на тиждень забути про пошуки розетки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 400 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Модель Power bank | BJ86 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | З ліхтарем |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 143 × 67.5 × 29 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 568,49 ₴







