
Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y45 (PD45W) 20000mAh Black Q-STORE -shopping-without-problems-
936,44 ₴
- Готово к отправке
- Код: Y45
Зовнішній акумулятор WUW Y45 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися.
Корпус з міцного пластику не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей.
Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений вхідними/вихідними портом та кабелем Type-C 45W, вихідним портом USB-A 22,5 W та виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/3 A), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів.
Зовнішній акумулятор WUW Y45 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 5 V / 3 A; 9 V / 3 A; 12 V / 3 A; 15 V / 3 A; 20 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | USB-C; Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Модель Power bank | Y45 |
| Мощность | 45 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 936,44 ₴

