Повербанк WUW Y146 — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, що дасть змогу швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 20000 mAh. У комплекті має USB ліхтарик
Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати з собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
Безпечна зарядка
Оснащений 4 роз'ємами: двома роз'ємами USB (для заряджання гаджетів) і по одному вхідному роз'єму microUSB і Type-C (для заряджання самої батареї).
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезарядки, короткого замикання і перегріву.
Якісні матеріали
Корпус батареї виготовлено з вогнестійкого пластику, що значно подовжує термін експлуатації пристрою. Матове покриття не дасть акумулятору випадково вислизнути з рук.
На корпусі є LED-індикатор, який відображає рівень заряду батареї. Активується кнопкою на бічній панелі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Тип | Универсальная батарея |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Y146 |
| Мощность | 5 W |
| Назначение | Универсальное |
| Особенности | LED-ліхтарик |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 514,79 ₴


