
Зовнішній акумулятор HOCO J153A Stability power bank(20000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
568,49 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007656085
Повербанк HOCO J153A Stability power bank(20000mAh) Black — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів . Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 20000 мАг.
Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Оснащений чотирма роз'ємами. Двома вихідними роз'ємами USB і вхідним роз'ємом Type-C і microUSB (для зарядки самої батареї).
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезаряджання, короткого замикання та перегріву.
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Корпус батареї виготовлений із вогнестійкого пластику , що значно подовжує термін експлуатації пристрою. Матове покриття не дасть акумулятору випадково вислизнути з рук.
На лицьовій стороні корпусу є LED-індикатор , який відображає рівень заряду батареї . Активується кнопкою на бічній панелі.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
−дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої;
−компактні розміри та невелика вага;
−оснащений захистом від короткого замикання та перегріву;
−індикатор заряджання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 416 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J153A |
| Мощность | 10 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 149 × 69 × 28 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Упаковка | Индивидуальная |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 568,49 ₴





