
Зовнішній акумулятор Usams CD251 PB80 PD20W Digital Display Fast Charging 20000mAh Black Q-STORE -shopping-without-problems-
1 404,95 ₴
- Нет в наличии
- Код: 20KCD25101
Зовнішній акумулятор Usams CD251 PB80 PD20W Digital Display Fast Charging 20000mAh — це потужний, надійний і багатофункціональний зарядний пристрій з LED-дисплеєм для контролю рівня заряду. За допомогою цього повербанка ви зможете заряджати різні пристрої перебуваючи в будь-якому місці.
Володіючи ємністю 20000 mAh і загальною потужністю 20W, Power Bank Usams CD251 ефективно зарядить будь-який ваш гаджет, чи то смартфон, планшет, навушники, смарт-годинник тощо. Підтримувані технології Power Delivery і Quick Charge дадуть змогу заряджати ґаджети, що підтримують швидку зарядку, вдвічі швидше.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ:
−Для заряджання самого портативного пристрою використовується порт Type-C (5V/3A, 9V/2A).
−Можливість зарядки 3-х різних пристроїв одночасно;
−Інтерфейси для зарядки пристроїв такі: два порти USB-A (5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A) і один порт Type-C (5V/3A, 9V/2.22А, 12V/1.67A — 20W).
−Підтримуються протоколи швидкого заряджання: PD3.0/PD20W/QC3.0/QC2.0/FCP/AFC.
ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІ
Функція захисту від перевантажень, перегріву, короткого замикання, перезарядження і повного розряду забезпечує безпечне і надійне використання пристрою.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
Корпус портативного пристрою виготовлено з міцних вогнетривких матеріалів, таких як ABS-пластик і полікарбонат (PC). Ці матеріали стійкі до різного роду пошкоджень, що є гарантією довговічності та зносостійкості повербанка.
На корпусі є Led-дисплей, який дає змогу контролювати рівень заряду батареї. Активується дисплей за допомогою кнопки на панелі зарядного пристрою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 408 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Модель Power bank | CD251 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки PD 20 W |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 143 × 69.5 × 27.9 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 404,95 ₴




