
Внешний аккумулятор VEGER 20000 mAh PD QC3.0 5A 100W T100 (W2032C-100) black Q-STORE -shopping-without-problems-
2 371,10 ₴
- Нет в наличии
- Код: VG-W2032C-100
Зовнішній акумулятор Veger T100 ємністю 20 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати три пристрої одночасно.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Використання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження. Його ємність 20 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів, що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.
ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
Три порти, включаючи два USB-C та один USB, підтримують технології швидкої зарядки Power Delivery (100 Вт) та Quick Charge 3.0, що дозволяють одночасно заряджати три пристрої, такі як смартфон, ноутбук, планшет, портативну консоль або навушники TWS. Завдяки USB-C ви можете легко підключити найновіші пристрої на ринку.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а 5 світлодіодних індикаторів повідомляють про рівень заряду вашого пристрою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 382 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | T100 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 156.7 × 74 × 25 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 2 371,10 ₴









