Зовнішній акумулятор Veger S22 ємністю 20 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати чотири пристрої одночасно.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Використання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження. Його ємність 20 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів, що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.
ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
Шість портів, включаючи Micro USB, USB-C, Lightning та 3x USB, підтримують технології швидкої зарядки Power Delivery (20 Вт), Quick Charge 3.0 (18 Вт), AFC, SCP та FCP. Вони також дозволяють заряджати чотири пристрої одночасно, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS. USB-C дозволяє легко підключати найновіші пристрої на ринку.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а 4 світлодіодні індикатори повідомляють про рівень заряду вашого пристрою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 310 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Выходные интерфейсы | 3 × USB + USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Модель Power bank | S22 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки PD 20 W |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 156.4 × 79 × 17.3 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 186,12 ₴




