
Внешний аккумулятор VEGER 20000 mAh PD QC3.0 2A 20W L20S (VP2039PD / W2039PD) black Q-STORE -shopping-without-problems-
911,30 ₴
- Нет в наличии
Зовнішній акумулятор Veger L20S ємністю 20 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати два пристрої одночасно.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Використання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження. Його ємність 20 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів, що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.
ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
Чотири порти, включаючи micro USB, USB-C та два порти USB-A, підтримують технології швидкої зарядки Power Delivery (20 Вт) та Quick Charge 3.0, а також дозволяють одночасно заряджати два пристрої, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей повідомить вас про рівень заряду вашого пристрою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Материал корпуса | Пластик |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 412 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | L20S |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки PD 20 W |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 149.2 × 69.1 × 27.6 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 911,30 ₴









