Зовнішній акумулятор Veger A20 ємністю 20 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати два пристрої одночасно.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Використання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження. Його ємність 20 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів, що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.
ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
Два порти USB-A дозволяють заряджати два пристрої одночасно, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS. Порти USB-C та Micro USB також дозволяють заряджати зовнішній акумулятор.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а 4 світлодіоди показують рівень заряду пристрою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 409 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | A20 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 147.8 × 67.5 × 27.5 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 763,89 ₴









