Павербанк Remax RPP-316 створений для комфортної та безпечної зарядки гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час, завдяки підтримці технологій швидкого заряджання QuickCharge 22.5W та USB Power Delivery 20W.
Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
Портативна батарея оснащена двома інтерфейсами для її заряджання та двома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв — роз'ємами Micro-USB та парою USB-портів. Також є роз'єм Type-C, призначений для виконання обох цих функцій. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самого павербанка так і пристроїв, що заряджаються від нього.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 450 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | RPP-316 Blue |
| Назначение | Для смартфонів та планшетів |
| Особенности | Quick Charge |
| Розміри | 137 × 68.5 × 28.5 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
- Цена: 760,47 ₴


