
Зовнішній акумулятор XO PR188 fast charge light display PD20W+QC22.5W 20000mAh Black Q-STORE -shopping-without-problems-
775,32 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6920680832002
Зовнішній акумулятор XO PR188 — надійне джерело живлення для підзарядки необхідних гаджетів. Компактні розміри роблять його зручним для перенесення в сумці чи рюкзаку. Так ви завжди матимете додатковий заряд під рукою.
З двома портами USB Type-A та одним Type-C батарея дозволяє одночасно заряджати кілька пристроїв. Це зручно під час подорожей, на вулиці або в офісі. Ви зможете заряджати смартфони, планшети, навушники та інші гаджети одночасно.
Підтримка технологій Power Delivery та Quick Charge робить XO PR188 особливо ефективною. Швидка зарядка з підтримкою потужності до 22.5 Вт дозволяє швидко повернути ваші пристрої до робочого стану.
Пауербанк має технології захисту від короткого замикання, перевантаження по струму, перезаряду, зниженої напруги. Користуватися ним максимально безпечно.
Корпус аксесуара надійно зібраний, виконаний із закругленими кутами та ребрами й декорований стильним геометричним візерунком. Він виготовлений з ударостійкого пластику. На його лицьовій панелі знаходяться LED-індикатори, які допоможуть визначити рівень заряду батареї.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 410 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 4.5 V; 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | PR188 |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 141 × 68 × 41 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 775,32 ₴







