
Зовнішній акумулятор Baseus Blade High Power Digital Display Quick Charge Power Bank 20000mAh 100W Black Q-STORE
3 713,78 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPBL000201
Power bank Baseus Blade Digital Display 20000mAh 100W 5A з технологією QC4.0 + PD3.0 — це потужна батарея з великою ємністю 20000 мАг, стильним зовнішнім виглядом та численними портами, що дають змогу відновлювати енергію декількох приладів одночасно. Даний повербанк Baseus підтримує стандарти швидкої зарядки, такі як: Quick Charge 4.0 3.0, Huawei SCP, FCP, Samsung AFC, Power Delivery до 100W. Завдяки цьому, за допомогою Powerbank Baseus можна заряджати не тільки смартфони, планшети, смарт-годинник і навушники, а й ноутбуки таких виробників, як Apple, Dell, Lenovo. Всього у нього чотири порти: два порти USB-A і два порти USB-C. Компактний, елегантний, інноваційний і багатофункціональний блок живлення виготовлений з високоякісних матеріалів.
ВБУДОВАНІ ПОРТИ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ
Зовнішній акумулятор Baseus Blade Digital Display 20000mAh 100W 5A з технологією QC4.0+PD3.0 обладнаний 4 портами. 2 роз'єми USB Type-C PD можна використовувати для зарядки павербанка і 4 для мобільних пристроїв (2 х USB Type-A QC4.0, 2 х USB Type-C PD 3.0). Роз'єми USB Type-C PD можна використовувати для заряджання ноутбука, макбука, смартфона, планшета або бездротової колонки, а також для швидкого заряджання самого акумулятора. Така наявність портів — дасть можливість під'єднати до 4 гаджетів одночасно. Батареї потужністю 20000 мАг вистачить для заряджання, наприклад: до 4,5 раза iPhone 13 або до 3 разів HUAWEI P40 Pro чи до 3 разів Xiaomi 10 Pro. Повербанк Baseus підтримує технологію швидкого заряду з потужністю 65 W за допомогою порту USB Type-C. Ви не встигнете помітити, як девайс знову буде готовий до роботи. З такою ємністю батареї не потрібно турбуватися про те, що Ви залишитеся без телефону під час подорожі.
ШВИДКА ЗАРЯДКА QC 3.0
Через USB порт помаранчевого кольору здійснюється зарядка за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються майже вчетверо швидше за звичайне заряджання і на 12 відсотків швидше за QC 2.0. Зверніть увагу, що пристрій, який заряджається, теж має підтримувати Quick Charge 3.0. Якщо ні — у цьому разі заряджання відбуватиметься у звичайному режимі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 490 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Модель Power bank | Blade High Power Digital Display |
| Мощность | 100 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Quick Charge швидка зарядка 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 3 713,78 ₴







